Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачни стеги

  Popular products from category Еднорачни стеги

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Еднорачна стега за брзо стегање 150мм

  0714662150
  2.290 со ДДВ

  Еднорачна стега за брзо стегање 300мм

  0714662300
  2.790 со ДДВ

  Еднорачна стега за брзо стегање 450мм

  0714662450
  3.250 со ДДВ

  Еднорачна стега за брзо стегање 700мм

  0714662700
  3.520 со ДДВ

  Wurth STANDARD еднорачна стега

  930 со ДДВ
  Автоматска стега со еднорачно затегање и раздвојување. Многу стабилна, максимална сила на притисок 150кг. Заштедува време. Универзална примена. Ергономска рачка која обезбедува удобност при користење.

  Wurth STANDARD еднорачна стега - штипалка

  390 со ДДВ
  "Лесно контролирање и прилагодување на притисокот. Лесна и цврста инсталација со една рака. Прифат без рабови за кружни или неправилни предмети. Примена во обработка на дрво, правење мебел, кујна, занаетчиски работи и за домашни работи."

  Еднорачни стеги

  Filter by:

  Clear All
  Min: 390 Max: 3.520
  ден390 ден3520