Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачни стеги

  Popular products from category Еднорачни стеги

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Wurth STANDARD еднорачна стега

  Wurth STANDARD еднорачна стега

  Автоматска стега со еднорачно затегање и раздвојување. Многу стабилна, максимална сила на притисок 150кг. Заштедува време. Универзална примена. Ергономска рачка која обезбедува удобност при користење.
  Слика на Wurth STANDARD еднорачна стега - штипалка

  Wurth STANDARD еднорачна стега - штипалка

  "Лесно контролирање и прилагодување на притисокот. Лесна и цврста инсталација со една рака. Прифат без рабови за кружни или неправилни предмети. Примена во обработка на дрво, правење мебел, кујна, занаетчиски работи и за домашни работи."
  Слика на Wurth Standard подесувачка еднорачна стега - штипалка 0-150mm

  Wurth Standard подесувачка еднорачна стега - штипалка 0-150mm

  071499900
  Опсег за прилагодување на вилицата 0-150мм. Лесна контрола и прилагодување на притисокот. Лесна и цврста инсталација со една рака. Прифат без рабови за кружни или неправилни предмети. Примена во обработка на дрво, изработка на мебел, кујна, занаетчиски работи и за домашни работи.

  Еднорачни стеги

  Close
  Filter by Clear All