Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Еднократни заштитни ракавици TPE

  4 со ДДВ
  Високо еластични, еднократни, со високи перформанси, водоотпорни и без латекс.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • Составени се од термопластичен еластомер (TPE) материјал
  • Без прав / пудра
  • Без латекс
  • Нежен & мек зафат
  • Еднократни & издржливи
  • Околу 1.8-gr тежина
  • Погодни за преработка на храна
  • Супериорно истегнување за удобно налегнување (висока еластичност)
  • Водоотпорни / отпорни на течност
  • Еколошки
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
   • Составени се од термопластичен еластомер (TPE) материјал
   • Без прав / пудра
   • Без латекс
   • Нежен & мек зафат
   • Еднократни & издржливи
   • Околу 1.8-gr тежина
   • Погодни за преработка на храна
   • Супериорно истегнување за удобно налегнување (висока еластичност)
   • Водоотпорни / отпорни на течност
   • Еколошки
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • Составени се од термопластичен еластомер (TPE) материјал
  • Без прав / пудра
  • Без латекс
  • Нежен & мек зафат
  • Еднократни & издржливи
  • Околу 1.8-gr тежина
  • Погодни за преработка на храна
  • Супериорно истегнување за удобно налегнување (висока еластичност)
  • Водоотпорни / отпорни на течност
  • Еколошки
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија