Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Easy to clean палета

  Popular products from category Easy to clean палета

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Чистач на масни површини, 1lit.

  808 со ДДВ
  Средството за отстранување на масти и протеини е моќно средство за чистење со високи перформанси за чистење. Се користи во прехрамбената индустрија. Брзо чисти и ефикасно ги отстранува наслагите од масти, протеини, масла, закоравени маснотии, како и сите нечистотии кои се јавуваат на сите водоотпорни површини во прехрамбената индустрија, со себе не оставаат траги од чистењето. Ова средство може да се користи за рачно и машинско перење под висок притисок, за ѕидни, подни, работни површини, машини за подготовка на храна, опрема, канали за одведување на пареа. Средството нема мирис, има pH вредност 13.

  HЕК 5000, 5 lit.

  0893611
  3.390 со ДДВ

  Easy to clean палета

  Filter by:

  Clear All
  Min: 808 Max: 3.390
  ден808 ден3390