Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Дупчење и врежување во метал

  Popular products from category Дупчење и врежување во метал

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  HSS спирална бургија за челик, RED LINE

  218 со ДДВ
  Брусена, спирална HSS RED LINE бургија калена во пареа, со вкрстен брусен врв од 135 степени, се користи за прецизно дупчење на челик. Благодарениe на својата кратка конструкција, оваа бургија обезбедува прецизно дупчење, додека самоцентрирачкиот врв пружа одлично центрирање дури и на заоблени материјали без потреба од претходно обележување со точкаст обележувач. HSS RED LINE спиралната бургија е геометриски прецизно изработена и пружа осигуран квалитет на продупчените отвори. Оваа бургија се применува на столбни, електрични, индустриски и батериски дупчалки. Вкупната должина на бургијата изнесува 49 mm, дијаметарот на бургијата е 2 mm, а должината на жлебот за струготина е 24 mm.

  Сет спирални бургии RED LINE HSS (1,5-6,5mm), 13 парч.

  0624701
  923 со ДДВ

  HSCO MAGMA спирална бургија

  282 со ДДВ

  Гарнитура рачни HSS Optimum врезници

  1.289 со ДДВ

  HSS нарезница, DIN223

  1.149 со ДДВ

  Машинска врезница за непроодни дупки Optimum

  424 со ДДВ

  Дупчење и врежување во метал

  Filter by:

  Clear All
  Min: 35 Max: 6.050
  ден35 ден6050