Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Дуксери

  Popular products from category Дуксери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Дуксер Arsenal

  Дуксер Arsenal

  Арсенал дуксери, достапни во четири бои, изработени од 100% полиестер. Дуксерот има појачување на рамениците, странични и џебни појачувања. Исто така, високата јака (крагна) обезбедува заштита на брадата, додека самиот дуксер обезбедува исклучителна удобност при носење поради високото ниво на еластичност на материјалот. На дуксерот има вкупно пет џебови, од кои три имаат патент и два внатрешни џебови.
  Слика на WOLF дуксер

  WOLF дуксер

  Повеќенаменски дуксер, лесен, мек и удобен, одлично прилега, дизајниран за работа, но и за носење во слободно време. Дизајн што овозможува слобода на движење. Материјал: 100% полиестер 160 g/m2
  Слика на Дуксер Kyllian

  Дуксер Kyllian

  Практичен дуксер кој може да се носи самостојно во пролет и есен или како дополнителна заштита од студ под јакната.
  • Закопчување со патент
  • Висока јака

  Слика на Женски дуксер Louise

  Женски дуксер Louise

  Женскиот дуксер Louise, достапен во две бои, е изработен од 100% полиестер, со Softshell засилувања на рамениците, колковите и џебовите. Има висока јака и е многу удобен за носење поради еластичноста на материјалот од кој е направен. На дуксерот има пет џебови, од кои три се со патент и два внатрешни џебови.
  Слика на Дуксер флис, SOFT

  Дуксер флис, SOFT

  SOFT - топол сив дуксер, со спортски дизајн и класичен крој, изработен од флис наменет за постудени денови.
  Карактеристики:
  -Еластични ленти на ракавите
  -Прилагодлив појас
  -Висока јака
  -Два странични џебови со патент
  -Џеб на градите со патент
  -Три внатрешни џебови

  Дуксери