Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Дуксер Arsenal

  Арсенал дуксери, достапни во четири бои, изработени од 100% полиестер. Дуксерот има појачување на рамениците, странични и џебни појачувања. Исто така, високата јака (крагна) обезбедува заштита на брадата, додека самиот дуксер обезбедува исклучителна удобност при носење поради високото ниво на еластичност на материјалот. На дуксерот има вкупно пет џебови, од кои три имаат патент и два внатрешни џебови.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *