Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Црево за гориво DIN73379

  170 со ДДВ
  Еластично црево од синтетичка гума (NBR) со текстилна облога. Задоволува DIN 73 379-1/Тип B
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

   

  АртикалНадворешен пречник mmВнатрешен пречник mmДолжина m
  189581327,53,215
  089581357,53,515
  089581459,04,515
  1895815510,55,515
  1895817512,57,515
  189589515115,09,510


  Материјал: NBR(Tip 2B)

  Задоволува DIN 73379-1

  Примена:
  За пренос на дизел горива и сите погонски горива за Otto мотори (безоловни и стандард горива ) кај патничките возила, моторцикли, градежна механизација и генерално во автомобилската индустрија. Поврзување од моторот до резервоарот за гориво, пумпата за гориво, садот за изедначување на резервоарот и сл.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  •  

   АртикалНадворешен пречник mmВнатрешен пречник mmДолжина m
   189581327,53,215
   089581357,53,515
   089581459,04,515
   1895815510,55,515
   1895817512,57,515
   189589515115,09,510


   Материјал: NBR(Tip 2B)

   Задоволува DIN 73379-1

   Примена:
   За пренос на дизел горива и сите погонски горива за Otto мотори (безоловни и стандард горива ) кај патничките возила, моторцикли, градежна механизација и генерално во автомобилската индустрија. Поврзување од моторот до резервоарот за гориво, пумпата за гориво, садот за изедначување на резервоарот и сл.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

   

  АртикалНадворешен пречник mmВнатрешен пречник mmДолжина m
  189581327,53,215
  089581357,53,515
  089581459,04,515
  1895815510,55,515
  1895817512,57,515
  189589515115,09,510


  Материјал: NBR(Tip 2B)

  Задоволува DIN 73379-1

  Примена:
  За пренос на дизел горива и сите погонски горива за Otto мотори (безоловни и стандард горива ) кај патничките возила, моторцикли, градежна механизација и генерално во автомобилската индустрија. Поврзување од моторот до резервоарот за гориво, пумпата за гориво, садот за изедначување на резервоарот и сл.

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија