Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Црева за гориво

  Popular products from category Црева за гориво

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Црево за гориво DIN73379

  170 со ДДВ
  Еластично црево од синтетичка гума (NBR) со текстилна облога. Задоволува DIN 73 379-1/Тип B

  Црево за гориво, со платнено појачување тип2A

  84 со ДДВ
  Гумено црево за гориво со платнено појачување во средина. Материјал: NBR/CR Тип 2A) во однос на DIN 73379-1 ISO 4639-2 EN ISO 1307

  Црева за гориво

  Filter by:

  Clear All
  Min: 84 Max: 170
  ден84 ден170