Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Црева и моталки

  Популарни артикли од категоријата Црева и моталки

  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Црево за вода, армирано

  Цревото е изработено од повеќекомпонентен полимер во три слоја. Бидејќи е зајакнато по целата должина, цревото е многу отпорно и долготрајно. Притисокот што може да помине низ него зависи од дијаметарот на цревото и се движи од 18-27 бари. Има заштита од формирање на алги и е наменето за сите годишни времиња.

  Црево за вода Magic Soft Smart

  CMSK1215
  Исклучително лесно црево долго 15 метри кое едноставно и лесно се пакува во пластична кеса за повеќекратна употреба. За време на употребата се шири 2-3 пати. Цревото е флексибилно и доаѓа со 2 универзални приклучоци и 6 млазници. Погодно е за употреба во градини, на тераси и балкони.

  Црева и моталки

  Close
  Filter by Clear All