Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Црева и конектори

  Popular products from category Црева и конектори

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Црево за гориво DIN73379

  170 со ДДВ
  Еластично црево од синтетичка гума (NBR) со текстилна облога. Задоволува DIN 73 379-1/Тип B

  Црево за гориво, со платнено појачување тип2A

  84 со ДДВ
  Гумено црево за гориво со платнено појачување во средина. Материјал: NBR/CR Тип 2A) во однос на DIN 73379-1 ISO 4639-2 EN ISO 1307

  Флексибилно транспарентно црево за вода

  143 со ДДВ
  Флексибилно црево од ПВЦ за пренос на течност од резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло до прскалките за миење на ветробранско стакло

  Рамна спојка, пластична, за црево

  28,68 со ДДВ
  Рамна спојка , пластична, за црево. Отпорна на гориво, бензин и дизел, вода за миење, масло за кочење и антифриз

  Т пластична спојка за црево

  61,45 со ДДВ
  Т пластична спојка за црево. Отпорна на гориво, бензин и дизел, вода за миење, масло за кочење и антифриз.

  Црева и конектори

  Filter by:

  Clear All
  Min: 28 Max: 170
  ден28 ден170