Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Црева

  Popular products from category Црева

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Метално црево за Туш, 1/2'' x150, LAGUNA

  Метално црево за Туш, 1/2'' x150, LAGUNA

  SAEX330696
  Црево за туш изработено со метална спирала со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.
  Слика на Метално црево за Туш, 1/2"x150, прохром

  Метално црево за Туш, 1/2"x150, прохром

  SA330696
  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.
  Слика на Метално црево за Туш, 1/2''x150cm, INOX

  Метално црево за Туш, 1/2''x150cm, INOX

  TECB3360
  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.
  Слика на Метално црево за Туш, 1/2''x200cm, INOX

  Метално црево за Туш, 1/2''x200cm, INOX

  TECB3361
  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 200cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.
  Слика на Црево за Туш 1/2''x150cm, полимерно, хромиранo p4

  Црево за Туш 1/2''x150cm, полимерно, хромиранo p4

  TB3012
  Црево за туш изработено од полимер со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.
  Слика на Црево за Туш 1,5m, PVC бела

  Црево за Туш 1,5m, PVC бела

  CPVC15
  Црево за туш направено со спирала и полимерни холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm.
  Слика на Црево за Туш 1/2''x200cm, полимерна спирала, хромиранo p4

  Црево за Туш 1/2''x200cm, полимерна спирала, хромиранo p4

  TECB3371
  Црево за туш изработено со полимерна спирала со холендери. Вкупна должина од 200cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирана.

  Црева

  Close
  Filter by Clear All