Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Cold Protect

  Меки и удобни плетени ракавици, изработени од најлон. Преслечени со два слоја латекс. Првиот слој од мазен латекс ја прекрива целата дланка, а вториот слој од рапав латекс прекрива дел од дланка.та Првиот слој обезбедува водонепропустливост, а вториот обезбедува одличен фат.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Материјал на ткаенинанајлон
  СтандардEN 420
  Стандард1EN 388
  Додатни особиниЗимски
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Материјал на ткаенинанајлон
  СтандардEN 420
  Стандард1EN 388
  Додатни особиниЗимски