Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чистење раце

  Популарни артикли од категоријата Чистење раце

  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Citrus гел за миење раце, 5kg

  18939541
  Специјален гел за секојдневно миење на раце со дозер. Има пријатен мирис на портокал и е погоден за употреба во секоја работилница. Гелот се нанесува на суви раце, убаво се истрива и се мие со вода.

  Паста за миење раце - Nplus

  0893900001
  Средство за чистење на раце без микропластика, за средно до тешко извалкани раце, со природни средства за пилинг од перлит.

  Чистење раце