Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Чистач на усисен с-ем за дизел мотори, 400 ml

  787 со ДДВ
  Каталошки број: 5861013300
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  •  Ја оптимизира моќта на моторот

  •  Ја редуцира потрошувачката на гориво

  •  Заштитува од корозија

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • •  Ја оптимизира моќта на моторот

   •  Ја редуцира потрошувачката на гориво

   •  Заштитува од корозија

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  •  Ја оптимизира моќта на моторот

  •  Ја редуцира потрошувачката на гориво

  •  Заштитува од корозија