Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Чистач на пур пена

  369 со ДДВ
  Purlogic Clean е високоефикасно средство за отстранување на свежа пур пена. Едноставно и брзо ги раствора сите свежи нечистотии настанати при употреба на пур пена. Ова средство е прилагодено на ПУ-пиштоли за пур пена дури и на конкурентските производители, а посебно е погодно за чистење на Wurth PURLOGIC пиштолите за пена. Благодарение на додатната глава за распрскување, може да се користи за надворешно чистење на пиштолот и други површини. Purlogic CLEAN чисти свежи нечистотии од ПУ-пена на дрво, метали и многу делови од облеката, а може да раствори и подлоги како што се лак, боја и пластика. Во случај на користење на ова средство на текстил, може да дојде до негово оштетување.
  Каталошки број: 08921603
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *