Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Чистач на камени површини, 1lit.

  Средството за чистење на специјални подни површини ефикасно отстранува нечистотија, наменето е за чистење на многу замастени подови. Се користи за подови обложени со природен и вештачки камен, керамички плочки, гранит, ПВЦ, линолеум. Длабински ги чисти и ги отстранува траговите од обувки од подот. Неговата висока ефикасност во мали концентрации ги намалува времето и трошоците. Може да се користи за машинско чистење или чистење со помош на џогер. Неговата Ph вредност на концентратот е 11.
  Каталошки број: 0893117305
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Својства и начин на делување:

  Специјално средство наменето за чистење на многу замастени подови. Се употребува за:

  • Керамички плочки
  • Гранит
  • Природен камен
  • Вештачки камен

  Чисти длабински и ефикасно ги остранува нечистотиите и трагите од обувки на подот. Едноставната употреба го намалува времето на чистење. Средството е многу концентрирано. Големата ефикасност на мала концентрација овозможува долготрајна употреба и намалена потрошувачка.

  • рН вредност на концентратот: 11
  • Едноставно дозирање со помош на дозирно капаче.

  Примена:

  Чистење и одржување

  Упатство за употреба:

  • За машинско чистење: 2 капачиња (60 ml) во 10 l вода.
  • За рачно чистење: 1 капаче (30 ml) во 5 l вода.
  • •  За нанесување со спреј боца: 1/2 капаче (15 ml) во 0,5 l вода.

  Начина на нанесување: Средството може да се користи за машинско чистење, за рачно чистење или со џогер. На чисти раце нанесете околу половина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Својства и начин на делување:

  Специјално средство наменето за чистење на многу замастени подови. Се употребува за:

  • Керамички плочки
  • Гранит
  • Природен камен
  • Вештачки камен

  Чисти длабински и ефикасно ги остранува нечистотиите и трагите од обувки на подот. Едноставната употреба го намалува времето на чистење. Средството е многу концентрирано. Големата ефикасност на мала концентрација овозможува долготрајна употреба и намалена потрошувачка.

  • рН вредност на концентратот: 11
  • Едноставно дозирање со помош на дозирно капаче.

  Примена:

  Чистење и одржување

  Упатство за употреба:

  • За машинско чистење: 2 капачиња (60 ml) во 10 l вода.
  • За рачно чистење: 1 капаче (30 ml) во 5 l вода.
  • •  За нанесување со спреј боца: 1/2 капаче (15 ml) во 0,5 l вода.

  Начина на нанесување: Средството може да се користи за машинско чистење, за рачно чистење или со џогер. На чисти раце нанесете околу половина