Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Carbon

  Бесшевни ракавици од најлон и јаглеродни влакна со полиуретански слој на врвовите на прстите. Спречуваат појава на електростатичко празнење. Имаат еластична манжетна. Обезбедуваат одлично чувство на допир и се исклучително отпорни на абразија и кинење.
  Поништи избор
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *