Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Брусен диск-225P-15 отвори-

  Популарниот абразив 255P е со високи перформанси и се користи за лесно брусење на многу различни подлоги, како и за потешко обработливи завршни лакови и прајмери. Примената вклучува отстранување на лакот и израмнување на филерите.
  • Општа намена.
  • Дисковите 255P постигнуваат подобро брусење со помалку зачепување благодарение на премазот против зачепување.
  • Намалување на правот во воздухот благодарение на перфорациите на дискот.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *