Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
    Close
    Filters
    Преференци
    Пребарување

    Blau Full Deep

    161 со ДДВ
    Заштитни ракавици изработени од жерсеј целосно потопени во нитрил со сина боја. Сигурносна манжетна за заштита на зглобот на раката. Лесно се навлекуваат/соблекуваат.
    Поништи избор
    Брза испорака од 2-4 дена
    Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
    Напишете коментар
    • Можете да напишете коментар само по купување на производот
    • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
    *
    *
    • Лош
    • Одлично
    *
    *
    *
    • Преглед
    • Напишете коментар
      • Можете да напишете коментар само по купување на производот
      • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
      *
      *
      • Лош
      • Одлично
    • Контактирајте не
    • *
      *
      *