Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бермуди, STIFFER

  Бермудите STIFFER се изработени од исклучително растеглив и удобен материјал со еластичен појас кој го следи движењето на телото, во два дезени со сива и црна боја.


  • Два странични џебови
  • Два задни џебови со преклоп
  • Страничен мултифункционален џеб
  • Страничен џеб за алат
  • Зајакнувања на препоните

  Состав:

  • 58% памук
  • 40% полиестер2% еластин
  • 260 g/m2
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *