Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бермуди Armour

  Бермудите Armour се направени од многу пријатен и удобен материјал, наменет за секојдневни активности.


  - Зајакнување на местата на абење.
  - Тројно зашиени.
  - Велкро затворање со логото Wurth.
  - Два странични џебови.
  - Заден џеб.
  - Страничен џеб со велкро.

   

  Состав:

  98% памук 2% спандекс, 260 g/m

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *