Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Бензиска моторна пила Oregon, 45cc

  10.200 со ДДВ
  Каталошки број: F1818P
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,8kW
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво0,55L
  Кубикажа45cc
  Тежина7,9lkg
  Мешавина на горивоБезоловен бензин : 2T масло, 40:1
  Должина на сечило45 cm - 18” OREGON
  Чекор на ланец и жлеб0,325”x 0,058” OREGON
  Пумпа за маслоАвтоматска, прилагодлива
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,8kW
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво0,55L
   Кубикажа45cc
   Тежина7,9lkg
   Мешавина на горивоБезоловен бензин : 2T масло, 40:1
   Должина на сечило45 cm - 18” OREGON
   Чекор на ланец и жлеб0,325”x 0,058” OREGON
   Пумпа за маслоАвтоматска, прилагодлива
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,8kW
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво0,55L
  Кубикажа45cc
  Тежина7,9lkg
  Мешавина на горивоБезоловен бензин : 2T масло, 40:1
  Должина на сечило45 cm - 18” OREGON
  Чекор на ланец и жлеб0,325”x 0,058” OREGON
  Пумпа за маслоАвтоматска, прилагодлива