Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Бензиска моторна пила, 52cc

  Бензиската моторна пила, 52cc со 2-тактен мотор и воздушно ладење спаѓа меѓу најдобрите на пазарот. Има Easy Start систем за стартување на моторот и автоматски кочници кои ја зголемуваат безбедноста во работата. Тежи 7,9кг и може да се користи како во надворешни така и во занаетчиски услови.
  Каталошки број: F2218
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2,2kW
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво0,55L
  Кубикажа52cc
  Pokretanje1Easy Start System
  Тежина7,9lkg
  Мешавина на горивоБезоловен бензин : 2T масло, 40:1
  Должина на сечило45cm-18”
  Чекор на ланец и жлеб0,325”x 0,058"
  Пумпа за маслоАвтоматска, прилагодлива
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Моќност2,2kW
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво0,55L
  Кубикажа52cc
  Pokretanje1Easy Start System
  Тежина7,9lkg
  Мешавина на горивоБезоловен бензин : 2T масло, 40:1
  Должина на сечило45cm-18”
  Чекор на ланец и жлеб0,325”x 0,058"
  Пумпа за маслоАвтоматска, прилагодлива