Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериски тример за трева/жива ограда

  2.390 со ДДВ
  FZO3600E е практичен батериски тример со опција на сечилото за средување на рабовите на тревниците, како и сечило наменето за од уредување на жива ограда до кратење на украсните растенија што паѓаат, така што секое домаќинство има потреба од него. Користи батерија од 3.6V и има капацитет од 1.300mAh. Должината на сечилото е 100мм, ширината е 70мм, а растојанието помеѓу забците е 8мм. Замената на сечилото е брза и лесна. Времето за полнење на батеријата е помеѓу 3 и 5 часа.
  Каталошки број: FZO3600E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Време за полнење на батеријата3-5h
  Напон3,6V
  Капацитет на батерија1300 mAh
  Должина на сечило100m
  Ширина на сечило70mm
  Растојание измеѓу запците8mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Време за полнење на батеријата3-5h
   Напон3,6V
   Капацитет на батерија1300 mAh
   Должина на сечило100m
   Ширина на сечило70mm
   Растојание измеѓу запците8mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Време за полнење на батеријата3-5h
  Напон3,6V
  Капацитет на батерија1300 mAh
  Должина на сечило100m
  Ширина на сечило70mm
  Растојание измеѓу запците8mm