Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериски пиштол за картуши BCG 600 + Ранец

  15.390 со ДДВ
  Каталошки број: BF20-13/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  5717600001 - Батериски пиштол за картуши BCG 600

  Максимална сила на потисок4,5 kN
  Опсег на истиснување310 - 600 ml
  Број на брзини1-6
  Тип на батерија7,2 V Li-ion
  Капацитет на батеријата1,5 Ah Li-Ion
  Полнач8,4 V
  Време на полнење на батеријата1.5h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • 5717600001 - Батериски пиштол за картуши BCG 600

   Максимална сила на потисок4,5 kN
   Опсег на истиснување310 - 600 ml
   Број на брзини1-6
   Тип на батерија7,2 V Li-ion
   Капацитет на батеријата1,5 Ah Li-Ion
   Полнач8,4 V
   Време на полнење на батеријата1.5h
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  5717600001 - Батериски пиштол за картуши BCG 600

  Максимална сила на потисок4,5 kN
  Опсег на истиснување310 - 600 ml
  Број на брзини1-6
  Тип на батерија7,2 V Li-ion
  Капацитет на батеријата1,5 Ah Li-Ion
  Полнач8,4 V
  Време на полнење на батеријата1.5h
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија