Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериски одвртувач AS 4, 2.0 + WURTH памучна маица

  3.590 со ДДВ
  Каталошки број: BF20-14/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  57013000 - Батериски одвртувач AS 4, 2.0

  • 5-степен момент на одвртување (max. 2,5 Nm)
  • Максимална искористеност на моќноста за одредена димензија на завртката
  • Промена на степенот на моќноста со притискање на рачвата на уредот или копчето „On/Off“
  • Електронска кочница – автоматско запирање на моторот по отпуштање на дугмето, или прекин на работата.
  • Лесен, 310g, погоден за работење во долги временски интервали
  • Работен прифат ¼“
  • Капацитет на батерија 1,5 Ah (1 полнлива батерија во обемот на испорака)
  • Светилка – индикатор за искористеност на батеријата
  • Полнач – USB mini (полнач за ANDROID телефони), што овозможува полнење на уредот во автомобил.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • 57013000 - Батериски одвртувач AS 4, 2.0

   • 5-степен момент на одвртување (max. 2,5 Nm)
   • Максимална искористеност на моќноста за одредена димензија на завртката
   • Промена на степенот на моќноста со притискање на рачвата на уредот или копчето „On/Off“
   • Електронска кочница – автоматско запирање на моторот по отпуштање на дугмето, или прекин на работата.
   • Лесен, 310g, погоден за работење во долги временски интервали
   • Работен прифат ¼“
   • Капацитет на батерија 1,5 Ah (1 полнлива батерија во обемот на испорака)
   • Светилка – индикатор за искористеност на батеријата
   • Полнач – USB mini (полнач за ANDROID телефони), што овозможува полнење на уредот во автомобил.
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  57013000 - Батериски одвртувач AS 4, 2.0

  • 5-степен момент на одвртување (max. 2,5 Nm)
  • Максимална искористеност на моќноста за одредена димензија на завртката
  • Промена на степенот на моќноста со притискање на рачвата на уредот или копчето „On/Off“
  • Електронска кочница – автоматско запирање на моторот по отпуштање на дугмето, или прекин на работата.
  • Лесен, 310g, погоден за работење во долги временски интервали
  • Работен прифат ¼“
  • Капацитет на батерија 1,5 Ah (1 полнлива батерија во обемот на испорака)
  • Светилка – индикатор за искористеност на батеријата
  • Полнач – USB mini (полнач за ANDROID телефони), што овозможува полнење на уредот во автомобил.
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија