Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Basic Rigger

  Природна боја. Цврсти заштитни ракавици целосно изработени од говедска кожа. Просечна дебелина над 0.9mm. Заштитени/скриени шeвови. Посебно дизајниран отвор за палецот кој е двојно опшиен. Еластичен отвор за раката.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МАтеријал на ткаенинатакожа
  Категоријакат II
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МАтеријал на ткаенинатакожа
  Категоријакат II
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија