Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Автомобилска програма

  Popular products from category Автомобилска програма

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Акумулатор High Performance 45 Ah - 360A

  Акумулатор High Performance 45 Ah - 360A

  551110145
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.
  Слика на Акумулатор High Performance 55 Ah - 480A

  Акумулатор High Performance 55 Ah - 480A

  551110155
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.
  Слика на Акумулатор High Performance 60 Ah - 540A

  Акумулатор High Performance 60 Ah - 540A

  551110160
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.
  Слика на Акумулатор High Performance 75 Ah - 680A

  Акумулатор High Performance 75 Ah - 680A

  551110175
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.
  Слика на Акумулатор High Performance 100 Ah - 840A

  Акумулатор High Performance 100 Ah - 840A

  5511101100
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.
  Слика на Маст за заштита на полови на акумулатор, 100ml

  Маст за заштита на полови на акумулатор, 100ml

  08901041
  436 ДЕН со ДДВ

  Водоотпорна црвена паста трајно ги штити половите на акумулаторите од оксидација.
  Работна температура -30 °C до +60 °C

  Автомобилска програма