Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Авто

  Popular products from category Авто

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на FLATBLADE универзален бришач за автостакла

  FLATBLADE универзален бришач за автостакла

  Предност на Flatblade бришачите:

  Основна конструкција - јаглероден челик.

  Единствен лачен дизајн кој овозможува рамномерна распределба на притисокот на стаклото, прилагодувајќи се на различните облици на ветробрански стакла.

  • Отпорност на високи температури до +55 C
  • Отпорност на ниски температури до - 50 C
  • Применливи во сите климатски услови
  • 100% природна гума + INOX

  Авто

  Close
  Filter by Clear All