Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Arezzo Black S1P

  3.950 со ДДВ
  Заштитна чевла Arezzo Black со ниво на заштита S1P е изработена од исклучително отпорен и лесен микрофибер со перфорација за поголема циркулација на воздухот. Поставена е со CLIMAX постава со 3Д структура за неограничена циркулација на воздухот. Има AIRNERGY анатомска влошка со мека мемориска пена и посебна структура која овозможува кожата на нозете да дише. Заштитната капа е изработена од композит, екстра широка - удобна и обезбедува доволно простор за прстите. Меѓуѓонот е кевларски BIO FLEX кој дава ефикасна заштита од пробивање на остри предмети. Ѓонот е изработен од двоеслоен полиулетан RAPID PU.2D исклучително лесна која штети енергија. Антистатична, не проклизува и има шок абсорбер во пределот на петата. Тежина 535g по парче за број 42 EN ISO 20345
  Поништи избор
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *