Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Антифони и чепови

  Popular products from category Антифони и чепови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Чепчиња за уши W51

  Чепчиња за уши W51

  5899300332

  Изработени се од исклучително мека пена која обезбедува заштита од 37dB. Лесно се ставаат во ушниот канал и се удобни за носење и се прилагодуваат на сите облици.

  Слика на Склоплив антифон

  Склоплив антифон

  0899300361

  Склоплив антифон, отпорен на удари и издржлив. Дизајниран е да обезбеди добро вклопување и удобно носење со помош на меки влошки од пена и вртлива обетка. Тие ја намалуваат бучавата до 31,3 dB.

  Слика на Тампони за уши

  Тампони за уши

  0899300332
  77 ДЕН со ДДВ

  Ергономски чепчиња за уши во конусна форма за еднократна употреба во екстремно бучни средини
  Брзо достапни и секогаш при за рака благодарение на безбедносниот кабел

  Многу високи перформанси на изолација

  Одлично препознавање на говор

  Чеповите спречуваат туѓи тела и честички од нечистотија да влезат внатре во увото

  втиснувањето нуди бројни предности:

  Го намалува контактниот притисок на влезот на ушниот канал
  Нежно, оптимално прилагодување на ушниот канал
  Брзо и правилно се вметнуваат
  Лесно се отстрануваат

  Слика на Тампони за уши 200 парчиња

  Тампони за уши 200 парчиња

  0899300336
  18 ДЕН со ДДВ

  Ергономски чепчиња за уши во конусна форма за еднократна употреба во екстремно бучни средини
  Брзо достапни и секогаш при за рака благодарение на безбедносниот кабел

  Многу високи перформанси на изолација

  Одлично препознавање на говор

  Чеповите спречуваат туѓи тела и честички од нечистотија да влезат внатре во увото

  втиснувањето нуди бројни предности:

  Го намалува контактниот притисок на влезот на ушниот канал
  Нежно, оптимално прилагодување на ушниот канал
  Брзо и правилно се вметнуваат
  Лесно се отстрануваат

  Слика на Диспензер за тампони за уши

  Диспензер за тампони за уши

  0899300335

  Карактеристики:

  • Едноставна монтажа на ѕид и лесно полнење.
  • Со еден потег, со систем на ротација, чеповите паѓаат во рацете на корисникот.
  • Садот под раката спречува случајно паѓање на чеповите на под.
  • Капацитет: 400 парчиња

  Слика на Тампони за уши со врвка

  Тампони за уши со врвка

  0899300338

  Карактеристики: 

  • Чепови со меки перца кои овозможуваат многу удобна положба на носење. 
  • Високо изолациски перформанси со добро препознавање на сигнали и говор.
  • Се испорачуваат во практична кутија за чување

  Антифони и чепови

  Close
  Filter by Clear All