Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Анкери и типли

  Popular products from category Анкери и типли

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-B

  272 ДЕН со ДДВ

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-S

  2.410 ДЕН со ДДВ

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-SK

  177 ДЕН со ДДВ

  Анкер завртка W-BS/I

  42 ДЕН со ДДВ
  Анкер завртка наменета за монтажа во бетон, во зоната на притисок и затегнување (ETA опција 1), испитана противпожарност (TR020). Сеизмичка категорија C1. Поседува прифат со внатрешен навој M8/M10 за носење на навојни шипки.

  Анкер завртка W-BS/P

  18 ДЕН со ДДВ
  Анкер завртка W-BS/S од поцинкуван челик со рамна глава и интегрирана подлошка. Служи за поединечно прицврстување во испукан и неиспукан бетон, за зацврстување во повеќе точки, зацврстување во преднапрегнат бетон во плочи со шуплини (во зависност од одобрувањето).

  Анкер завртка W-BS/SK

  20 ДЕН со ДДВ
  Анкер завртка W-BS/S од поцинкуван челик со впуштена (конусна) глава од SK тип. Оваа завртка поединечно се прицврстува во испукан и неиспукан бетон во повеќе точки.

  Анкери и типли

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 8.850
  ден0 ден8850