Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-SK

  177 со ДДВ
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Сертификатима
  ГлаваСо завртка со впуштена глава
  ГлаваШестоаголна
  ГлаваВпуштена
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалЧелик поцинкувани
   Сертификатима
   ГлаваСо завртка со впуштена глава
   ГлаваШестоаголна
   ГлаваВпуштена
   Минимално пакување50
   Минимално пакување25
   Минимално пакување20
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Сертификатима
  ГлаваСо завртка со впуштена глава
  ГлаваШестоаголна
  ГлаваВпуштена
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20