Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Алати за сечење

  Popular products from category Алати за сечење

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пила за метал 300mm

  Пила за метал 300mm

  CP910001

  • Затегнување на сечилото со крилна навртка
  • Со нож на пила, 300 mm

  Слика на Секира од кован челик, долга дршка јасен

  Секира од кован челик, долга дршка јасен

  Според DIN 7294-B кован челик, полирано сечило, со најсовремена заштита.
  Слика на Секира со долга фиберглас рачка 1250g

  Секира со долга фиберглас рачка 1250g

  COX840412
  DIN 7287, DIN 7294, 2-компонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со врвна заштита.
  Слика на Секира со кратка фиберглас рачка 600g

  Секира со кратка фиберглас рачка 600g

  COX841460
  DIN 5131, DIN 7287, 2-компонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со врвна заштита
  Слика на Секира од кован челик, кратка дршка јасен

  Секира од кован челик, кратка дршка јасен

  DIN 5131-B кован челик, полиран нож, со 2 клина, со најсовремена заштита.
  Слика на Секира за разделување со фиберглас рачка 3 kg

  Секира за разделување со фиберглас рачка 3 kg

  COX844430
  DIN 5129, DIN 1195, DIN 1193, двокомпонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со дополнителна заштита на сечилото.

  Алати за сечење