Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Алат за лепење на ветробрански стакла

  Popular products from category Алат за лепење на ветробрански стакла

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена 22,5m

  07145828
  417 ДЕН со ДДВ
  Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена

  Кратка рачка за жица за отстранување на ветробранско стакло

  07145823
  3.615 ДЕН со ДДВ
  Кратка рачка за потегнување на другиот крај на жицата за отстранување на ветробранско стакло

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, квадратна A2, 50m

  0891656
  1.850 ДЕН со ДДВ
  Жица за отстранување на ветробранско стакло, квадратна A2

  Долга рачка за жица за отстранување на ветробранско стакло

  07145824
  4.790 ДЕН со ДДВ
  Долга рачка за жица за отстранување на предно ветробранско стакло. Се користи и за фиксирање на едниот крај на жицата за отстранување на ветробранско стакло.

  Сонда за жица за отстранување на ветробранско стакло

  07145827
  2.215 ДЕН со ДДВ

  Нож за сечење на лепило за ветробранско стакло

  071458210
  6.640 ДЕН со ДДВ

  Алат за лепење на ветробрански стакла

  Filter by:

  Clear All
  Min: 29 Max: 9.490
  ден29 ден9490