Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акрили

  Popular products from category Акрили

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Малер Акрил Basic

  Малер Акрил Basic

  18921611
  Оваа еднокомпонентна маса е направена на основа на акрилни дисперзии, служи за запечатување на порозни материјали (бетон, гас бетон, дрво, керамички плочки, гипс картон), споеви помеѓу прозорски рамки, врати, бетонски елементи, како и за поправка на помали пукнатини на ѕидови. Оваа акрилна маса не содржи киселини и силикон. Отпорна е на стареење, временски влијанија, УВ зрачење и на алкохолни соединенија. Оваа акрилна маса може да се прелакира со сите вообичаени лакови. Масата има бела боја и се наоѓа во пакување од 280мл.
  Слика на Монтажен лепак Absobon

  Монтажен лепак Absobon

  0893100100
  ABSOBON е стабилен монтажен лепак кој е направен на база на акрилна дисперзија без растворувачи, со голема почетна цврстина за лепење на различни материјали во внатрешни простории.
  Слика на AKRIL FIX, Монтажен лепак без растворувач

  AKRIL FIX, Монтажен лепак без растворувач

  1893100101

  Монтажен лепак без растворувачи заснован на водена дисперзија со добра почетна цврстина на лепакот.

  Акрили