Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Акциски цени

  Popular products from category Акциски цени

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парч.

  5713998001
  2.990 со ДДВ
  REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со крцкалка. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за професионална употреба, така и за лична работилница.

  Сет рачни алати, 91 парч.

  096593120
  13.650 со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет алати за универзално одржување. Окасто-вилушкасти клучеви, водоинсталатерска клешта, сет одвртувачи, клешти, крцкалка ,продолжетоци и кардански зглоб, сет вметоци со држач, 1/4".

  Сет насадни клучеви, јубилеен

  096501434
  3.790 со ДДВ

  Сет Wurth T - имбус клучеви со дијамантска превлака, 3-8mm, 5 парч.

  571573160
  1.420 со ДДВ
  Врвот одвртувачоте со завршна обработка со дијамантска обвивка. Подобро прилега на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парч.

  096513230
  7.890 со ДДВ
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци,Zebra крцкалка, два продолжетока и кардански зглоб.

  Сет имбус клучеви со топчеста глава, 9 парч.

  071531156
  967 со ДДВ

  Акциски цени

  Filter by:

  Clear All
  Min: 967 Max: 13.650
  ден967 ден13650