Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Аголни одвртувачи

  Popular products from category Аголни одвртувачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на ZEBRA одвртувач со 6-аголен насаден прифат

  ZEBRA одвртувач со 6-аголен насаден прифат

  721 ДЕН со ДДВ

  Мат-хромиран шестоаголен одвртувач

  Излез: DIN 475/2
  Стандард: DIN 3125

  Слика на Сет ZEBRA аголни имбус клучеви

  Сет ZEBRA аголни имбус клучеви

  0715311110

  Во пластичен држач, краток дизајн
  Обложено со никел
  Заоблени предни рабови
  Содржина на сет: 1/16, 5/64, 3/32, 1/8, 5/32, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8, 1/2 инчи

  Аголни одвртувачи

  Close
  Filter by Clear All