Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Адитиви за разладен систем на моторот

  Popular products from category Адитиви за разладен систем на моторот

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  HP средство за заптивање на системот за ладење на понови мотори 150ml

  5861500150
  380 ДЕН со ДДВ
  Високоефикасно средство за заштита на разладниот систем во возила од понова генерација со ладилник со вкрстен проток

  Средство за заптивање и одржување на системот за ладење кај мотори од постари генерации 300ml

  5861501300
  340 ДЕН со ДДВ
  Средство за заптивање и одржување на системот за ладење кај мотори од постара генерација без филтер за одвојување на нечистотии.

  Чистач на системот за ладење на моторот, 250 ml

  480 ДЕН со ДДВ
  Применливо кај сите типови на мотори со систем на ладење. Отстранува корозија и талог во кружниот тек на ладилникот. Исчистениот систем за ладење ја зголемува ефикасноста на моторот. Раствора остатоци од каменец. Новата течност за ладење е заштитена од остатоци на нечистотија.

  Адитиви за разладен систем на моторот

  Filter by:

  Clear All
  Min: 340 Max: 480
  ден340 ден480