Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Адитиви за менувач

  Popular products from category Адитиви за менувач

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Средство за подобрување на работата на мануелни менувачи, 125 ml

  5861400125
  1.212 ДЕН со ДДВ
  Долготрајна заштита на мануелни менувачи од сите типови.Мазиво со високи перформанси • Ги рамни нерамнините на лизгачките површини кои кородирале • Заштитува од абење. Го одложува „стареењето“ на маслото •Го зголемува работниот век на мануелните менувачи. Применет концентрат на активни супстанци - адитиви по меѓународна спецификација •Обезбедува функционалност при максимални потисни оптоварувања.

  Адитиви за менувач