Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Адитиви за масла

  Popular products from category Адитиви за масла

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Средство за подобрување на квалитетот на моторно масло 300 ml

  5861300300
  520 со ДДВ
  Заштита на сите видови на бензиски и дизел мотори.Ги штити вентилите од согорување.Го продолжува работниот век на моторот.Идеален како додаток на маслата кои се „разредени“ со употреба на биогорива.Во маслата ги надополнува активните супстанци - адитивите кои со текот на експлоатација се намалени.

  Чистач на просторот за масло во моторот, 400 ml

  5861310400
  578 со ДДВ
  Средство за чистење на тековите на масло кај бензиски и дизел мотори . Го чисти моторот. Максимално искористување на капацитетот на моторот. Ја регулира емисијата на издувни гасови. Едноставна употреба.

  DOT 4, течност за кочници

  209 со ДДВ

  Адитиви за масла

  Filter by:

  Clear All
  Min: 209 Max: 578
  ден209 ден578