Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  ACCU LED светилка PEN, 6+1 LED + Бат. LED лампа за на капа + WURTH памучна маица

  1.790 со ДДВ
  Каталошки број: BF20-22/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  0827500021 - ACCU LED светилка PEN, 6+1 LED

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  2,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Алуминиумско куќиште

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Димензии: 178 x 23 x 18mm

  Тежина: 66 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • 0827500021 - ACCU LED светилка PEN, 6+1 LED

   Два светлосни извори:

   • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
   • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

   Времетраење на батеријата:

   • Работно светло 3h
   • Спот светло  6h

   Боја – 6.000K

   Време на полнење:  2,5h

   Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

   Алуминиумско куќиште

   Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

   Димензии: 178 x 23 x 18mm

   Тежина: 66 g

   Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  0827500021 - ACCU LED светилка PEN, 6+1 LED

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  2,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Алуминиумско куќиште

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Димензии: 178 x 23 x 18mm

  Тежина: 66 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија