Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  ACCU LED лампа PEN

  Каталошки број: 0827500021
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  2,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Алуминиумско куќиште

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Димензии: 178 x 23 x 18mm

  Тежина: 66 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  2,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Алуминиумско куќиште

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Димензии: 178 x 23 x 18mm

  Тежина: 66 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија