Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  ACCU LED лампа PEN

  2.050 со ДДВ
  Каталошки број: 0827500021
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  2,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Алуминиумско куќиште

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Димензии: 178 x 23 x 18mm

  Тежина: 66 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Два светлосни извори:

   • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
   • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

   Времетраење на батеријата:

   • Работно светло 3h
   • Спот светло  6h

   Боја – 6.000K

   Време на полнење:  2,5h

   Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

   Алуминиумско куќиште

   Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

   Димензии: 178 x 23 x 18mm

   Тежина: 66 g

   Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W - 6 x SMD LED - Светлосен флукс: 150 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 70 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  2,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Алуминиумско куќиште

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Димензии: 178 x 23 x 18mm

  Тежина: 66 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија