Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Јакна за висока видливост Vezuv

  Јакна со висока видливост наменета за сигнализација и спречување на потенцијални несреќи. Ракавите се отстрануваат по потреба, по што јакната може да стане елек со голема видливост. Се користи на градилишта, во сообраќај, во магацини, во комунални претпријатија, во електроенергетската индустрија итн.

  Стандард: EN20471, категорија II


  - Водоотпорна.
  - Рефлектирачки ленти.
  - Висока крагна.
  - Два странични џебови.
  - Џеб на градниот кош со преклоп.
  - Џеб за картици.
  - Еластични манжетни на ракавите и половината.
  - Индекс на вода: 5000 mm.
  - Пропустливост на пареа: 500 MVP.

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *