Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Јакна STRIKE

  2.290 со ДДВ
  Студеното време не треба да ве спречува. Wurth Strike јакна спарува супериорна изолација со модерен дизајн за топлина која не престанува. Мекиот, растеглив материјал обезбедува целосна удобност. Strike јакната има модерен дизајн, црна боја со привлечни флуоресцентни детали.Направен е од комбинација на топол материјал со полнење и растеглива мека ткаенина што обезбедува максимална удобност.Има качулка, два странични џеба и еден џеб за градите. Се закопчува со патент на кој има гумено Wurth лого.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија