Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Јакна GEKO

  GEKO јакна со спортски дизајн во модерни комбинации на бои со патент. Изработена е од лесен материјал.

  - Висока јака.
  - Еластични ленти на ракавите.
  - Два странични џебови со патент.
  - Два џебови на градите со патент.
  - Два внатрешни џебови.
  - Рефлектирачки ленти.

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *