Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ѕидарски/Молерофарбачки алат

  Popular products from category Ѕидарски/Молерофарбачки алат

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сет рамни четки

  Сет рамни четки

  B21621
  4 парчиња Со следните големини: • 1/2" (13 мм) • 1" (25 мм) • 1 1/2" (38 мм) • 2" (51 мм)
  Слика на Сет за кит (шпакли и сад)

  Сет за кит (шпакли и сад)

  B27663
  Три шпакли 25mm / 45mm / 75mm со дрвена рачка, еден сад за гипс и кит: висина 100мм
  Слика на Столарски моливи + острилка

  Столарски моливи + острилка

  B26327
  6 столарски моливи 175mm, за обележување материјали со груби, непропустливи површини + една острилка
  Слика на Конец за бележење 30м

  Конец за бележење 30м

  CPT792102
  Алуминиумско куќиште, со конец од 30 m
  Слика на Шпакла со 2-компонента ергономска рачка, INOX

  Шпакла со 2-компонента ергономска рачка, INOX

  Шпакла изработена од нерѓосувачки челик отпорна на киселина, високо еластична и флексибилна и ергономски обликувана двокомпонентна рачка.
  Слика на Шпакла од јаглероден челик

  Шпакла од јаглероден челик

  Со флексибилно сечило изработено од јаглероден челик C 75, рачка од буково дрво, димензии и цврстина според DIN 7216
  Слика на Глетарка назабена INOX 6x6

  Глетарка назабена INOX 6x6

  CP781236
  Изработена од нерѓосувачки челик, назабена на предниот дел и десната страна.
  Слика на Глетарка назабена INOX 8x8

  Глетарка назабена INOX 8x8

  CP781237
  Изработена од нерѓосувачки челик, назабена на предниот дел и десната страна.
  Слика на Глетарка назабена INOX 10x10

  Глетарка назабена INOX 10x10

  CP781238
  Изработена од нерѓосувачки челик, назабена на предниот дел и десната страна.
  Слика на Глетарка 130х280мм

  Глетарка 130х280мм

  CP781240
  Со дрвена рачка, отпорна на рѓосување
  Слика на Глетарка 2-компонентна рачка INOX 280x130

  Глетарка 2-компонентна рачка INOX 280x130

  CP781242
  Изработена од нерѓосувачки челик, со двокомпонентна рачка
  Слика на Вертикална шпакла нерѓосувачка

  Вертикална шпакла нерѓосувачка

  Изработена од нерѓосувачки челик, со алуминиумски заден дел и ергономска двокомпонентна рачка од специјална пластика, фино исполирано и еластично сечило.
  Слика на Шпакла 2-компонентна рачка, INOX 40mm

  Шпакла 2-компонентна рачка, INOX 40mm

  CP880240
  Изработена од нерѓосувачки челик, со двокомпонентна рачка.

  Ѕидарски/Молерофарбачки алат