Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ѕидарска бургија SDS-Plus Duo-s Vario

  Бургија со прогресивен самоцентрирачки врв со два резни раба и зајакнат vario навој за значително побрзо дупчење. Посебно погодна за батериски ударни дупчалки.

  Карактеристики:

  - Зголемена брзина на дупчење

  - Оптимизирана работа на бургијата при удари во арматура

  - Лесно започнување со дупчење

  - Зајакнат навој

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *