Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Црева, конектори и прскалки

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Y конектор со два вентила

  95 со ДДВ

  Градинарска славина со петле

  FLOR92600
  859 со ДДВ

  Градинарска славина со холендер

  204 со ДДВ

  Градинарска славина топчеста

  150 со ДДВ

  Градинарска топчеста славина

  468 со ДДВ

  Конектор за црево, брза спојка

  40 со ДДВ
  Конектор за црево, 1/2" и 3/4", ПВЦ

  Црева, конектори и прскалки