Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фолија за кров, Wurth Top Cool 130

  50 со ДДВ
  Кровната фолија TOP COOL е исклучително погодна фолија за студени кровови. Се поставува на греди или пред поставување на OSB.
  Каталошки број: 1681002130
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *